جستجو

تبلیغات


  تبلیغات شما در اینجا

تصویب لایحه منطقه آزاد تجاری- صنعتی استان اردبیل در كمیسیون اقتصادی مجلس

    این لایحه در جلسه امروز (یكشنبه05/07/1394) کمیسیون اقتصادی مجلس به عنوان کمیسیون تخصصی طرح و مورد تصویب قرارگرفت .

  استاندار خدابخش گفت : با تصویب این لایحه در کمیسیون اقتصادی، گام مهمی در تصویب نهایی لایحه برداشته و زمینه برای طرح آن در صحن علنی مجلس فراهم شد.

  وی اضافه کرد: با توجه به تلاش مسوولان استان ، نمایندگان و به ویژه نامه حجت الاسلام و المسلمین عاملی، نماینده ولی فقیه در استان به آقای ترکان دبیر شورای عالی مناطق آزاد ، شهرستان گرمی نیز در محدوده منطقه آزاد قرار گرفت .

  خدابخش اظهار کرد: بر اساس لایحه طرح شده در کمیسیون اقتصادی محلس، شهرستان های پارس آباد ، بیله سوارمغان  و گرمی  در محدوده منطقه آزاد تجاری - صنعتی استان اردبیل قرار گرفته اند.

  استاندار اردبیل با تقدیر از تلاش تمامی مسوولان و نمایندگان استان به ویژه نمایندگان پارس آباد ، بیله سوارمغان و گرمی  که در جلسات کمیسیون حضوری فعال داشتند از مجمع نمایندگان استان خواست تا زمینه طرح سریع این لایحه را در صحن علنی مجلس فراهم کنند.

  خدابخش اظهار کرد: قرار است به همراه نماینده ولی فقیه در استان دیداری با دکتر لاریجانی، رییس مجلس شورای اسلامی داشته باشیم و پیرامون طرح لایحه در مجلس در دوره کنونی بحث و تبادل نظر کنیم .

  وی ابراز امیدواری کرد که لایحه منطقه آزاد تجاری - صنعتی استان اردبیل به صورت فوریت در مجلس طرح و به تصویب نمایندگان برسد.


  این مطلب تا کنون 29 بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ یکشنبه 5 مهر 1394
  منبع
  برچسب ها : لایحه ,استان ,مجلس ,آزاد ,نمایندگان ,تصویب ,منطقه آزاد ,صنعتی استان ,تجاری صنعتی ,استان اردبیل ,آزاد تجاری ,صنعتی استان اردبیل ,تجاری صنعتی استا ,
  تصویب لایحه منطقه آزاد تجاری- صنعتی استان اردبیل در كمیسیون اقتصادی مجلس

تبلیغات


  Ads

پربازدیدترین مطالب

آمار امروز سه شنبه 5 ارديبهشت 1396

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر